POJEMNIKI TRANSPORTOWE - AwimexSerwis - Pojemnik piekarnicze, dekoracje ozdoby cukirnicze, komponenty do produkcji lodów,

Idź do spisu treści

Menu główne

POJEMNIKI TRANSPORTOWEPOJEMNIKI PIEKARNICZE I CUKIERNICZE

Zapraszamy do skorzystania z oferty bogatej w gamę pojemników sztaplowanych dla piekarnictwa i cukiernictwa. Pojemniki doskonale funkcjonują jako podstawowy element logistyki w większosci zakladów w polsce.


POJEMNIKI NA MIESO I WĘDLINY

Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań dla przemysłu mięsnego. Są to najwyższej jakosci pojemniki zgodne z europejskimi normami DIN oraz pojemniki gniazdowe które wchodzą jeden    w drugi co pozwala uzyskać oszczędność miejsca i redukcję kosztów transportu.


POJEMNIKI NA WARZYWA I OWOCE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór pojemników przeznaczonych do transportu i przechowywania warzyw i owoców. Pojemniki wykonane z najwyższej jakości materiałów świetnie sprawdzają sie w każdych warunkach również trudnych np. przy głębokim mrożeniu.


INNE PRODUKTY

Oferujemy świetnie sprawdzające się pojemniki magazynowe które cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na duże obciążenia dzięki czemu mają szerokie zastosowanie     w przemyśle motoryzacyjnym i elektrotechnicznym. Ponadto oferujemy palety transportowe, kratki trawnikowe, oraz pojemniki na odpady.

 


                                                                                                                                                    
© 2013 Awimex
                                                                                                                                                    Warunki Prawne

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego